Apie mus

MB „Kemida” – standartinių ir nestandartinių baldų projektavimo, gamybos ir furnitūros tiekimo įmonė. Ilgalaikė komandos patirtis, siūlomos ir naudojamos kokybiškos medžiagos, domėjimasis pasaulinėmis tendencijomis ir nepriekaištingai atliktas darbas užtikrina klientų pasitikėjimą, o mus – skatina plėstis ir judėti pirmyn.

Norėdami užsisakyti baldus, susisiekite nurodytais kontaktais. Toliau mes nuosekliai atliksime savo darbą: nuo patalpos matavimo, projekto rengimo konsultacijų, 3D vizualizacijos paruošimo ir detalaus projekto pateikimo iki baldų gamybos bei jų montavimo Jūsų namuose. Projekto derinimo metu siūlome ne vieną spalvų derinių ir baldų išdėstymo variantą. Pasirenkamas galutinis, labiausiai poreikius ir viziją atitinkantis, sprendimas.

Mūsų gaminamiems baldams naudojame kokybiškai laminuotas plokštes, tokių gamintojų kaip: Wodego, Kronospan, SM‘art, Egger, Thermopal ir kt. Taip pat galime pasiūlyti faneruotą aba dažytą MDF plokštę.

Platus stalviršių pasirinkimas leidžia įgyvendinti kiekvieno kliento pageidaujamos virtuvės viziją. Plačiai naudojame aukšto slėgio laminatais (HPL) laminuotus Compact, bei lietos akmens masės, stalviršius.

Didelis baldų gamyboje naudojamos furnitūros pasirinkimas pateikiamas mūsų naujai atidarytoje parduotuvėje. Čia galima įsigyti Blum, Hettich, DTC, Emuca, DC ir kitų gamintojų furnitūrą. Taip pat pateikiamas platus baldinių rankenėlių asortimentas – jas galite apžiūrėti erdviai ir patogiai išdėstytoje ekspozicijoje.